Workshop low key fotografie

Bij low key fotografie heb je een foto waarbij het merendeel van de foto zich bevindt in de donkere tonen. Echter is een low key foto géén onderbelichte foto! Er horen wel degelijk ook lichte tonen in de foto te zitten. Low key is, evenals de tegenhanger high key, een belichtingsvorm die niet onderwerp specifiek is. Dit houdt in dat je low key portretfoto’s maar ook low key productfoto’s of low key dierenfoto’s kunt maken. In deze workshop ga je in de praktijk leren hoe je deze belichtingsvorm zelf kunt toepassen.

Tijd: de workshop wordt gegeven op zaterdag of zondag, ’s ochtends of ’s middags: 10.30 uur tot en met 13.00 uur of 14.15 uur tot en met 16.45 uur.
Kosten: de kosten voor de workshop bedragen € 149,00 incl. BTW, model, studiohuur en consumpties.
Wanneer je op dezelfde dag ook de workshop silhouetfotografie komt volgen, krijg je 10% combinatiekorting op de totaalprijs.
Basis groepsgrootte: 4 personen (dit is ook de max. groepsgrootte).
Kleinere groepen: wanneer je de workshop liever met minder mensen wilt volgen, dan met de basis groepsgrootte – bijvoorbeeld met alleen je partner of juist samen met twee vriendinnen of vrienden – dan is dit tegen aangepast tarief ook mogelijk! De prijs per persoon bij 3 deelnemers bedraagt € 198,00 en bij 2 deelnemers wordt dit € 298,00 per persoon.
Wanneer er minder aanmeldingen zijn voor de workshop, kan deze ook tegen het aangepaste tarief doorgaan. Dit wordt in voorkomende gevallen altijd met de deelnemers overlegd en je hebt nooit een verplichting om hier gebruik van te maken, je kunt ook je aanmelding doorschuiven naar een volgende workshopdatum.

Theo - low key fotografie - Portretfotografie - Door: Ellen Reus - Wolves fotografie

Indeling:

Onder het genot van een kopje koffie of thee bespreken we kort wat low key fotografie inhoud. Daarna gaan we verder leren in de praktijk. Uiteraard is er volop mogelijkheid om vragen te stellen.

Belangrijk:

  • Je hebt een basiskennis van fotografie nodig, maar deze hoeft nog niet vergevorderd te zijn.
  • je dient in het bezit te zijn van een fotocamera welke de studioflitsers kan aansturen. Hiervoor is een hotshoe nodig met een middencontact. (Een hotshoe is de plek bovenop je camera waar je een reportageflitser op kunt schuiven.) Oudere Sony camera hebben doorgaans wel een hotshoe, maar geen middencontact. Dit is echter geen probleem, want voor deze camera’s is een adapter aanwezig. Heb je een camera van een ander merk en weet je niet of deze geschikt is, vermeld dit dan a.u.b. op het aanmeldingsformulier, zodat ik dit van tevoren voor je kan controleren.
  • neem volle batterijen en lege geheugenkaartjes mee!
  • de workshop vindt plaats in de fotostudio van Wolves fotografie / de lesruimte van KOM FOTOGRAFEREN (J.G. van der Stoopweg 32, 2396 BH Koudekerk aan den Rijn).
  • de workshop gaat alleen door bij voldoende aanmeldingen.

Serval - Lord Mombasa - 25 weken oud - Roofdier - Kattenfotografie - Dierfotografie - Low Key - Door: Ellen Reus - Kattenfotografie.com

Vervalser - Portretfotografie - Door: Ellen Reus - Wolves fotografie

Agenda Workshop low key fotografie 2024

Zondagmiddag 7 april 2024
Zondagochtend 23 juni 2024
Zondagochtend 8 september 2024
Zaterdagmiddag 28 december 2024